Borbone NERA E.S.E.pod 1ks

Neohodnotené
Značka: Borbone

Intenzívna a robustná chuť.

Dostupnosť Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: BORNERA
0,23 € 0,19 € bez DPH
Borbone NERA E.S.E.pod 1ks
Neohodnotené
Značka: Borbone

Káva je zosilnená výraznou chuťou a krémovou textúrou, ktorá vám dodá energiu na celý deň.

 

Ideálna Pre Espresso a Cappuccino: Táto káva je ideálna pre prípravu espressa a cappuccina. Jej silná chuť sa výborne hodí do týchto kávových nápojov.

Kvalitný Obal pre Maximálnu Chuť: Každý E.S.E. pod je zabalený vo vysoko kvalitnom obale, ktorý zaručuje plnú chuť a arómu kávy. Navyše je vyrobený z rozložiteľného filtrovacieho papiera, čo je skvelé pre tých, ktorí dbajú na životné prostredie.

Káva je v Taliansku starobylou tradíciou. V Neapole je káva dôležitým každodenným rituálom a súčasťou neapolskej kultúry. Neapol bol prvým mestom v Taliansku, druhým mestom v Európe a piatym na svete, ktoré dovážalo kávu. Špeciálny spôsob praženia kávových zŕn v Neapole dodáva káve výraznejšiu chuť a je stále typický pre juhotaliansku kávu. Cieľom spoločnosti Borbone je nadviazať na tradíciu pravého neapolského espressa a premeniť kávu na magický zážitok pre milovníkov kávy, ľudí a životné prostredie. Borbone opisuje pitie kávy ako nič menšie než "kúsok každodennej mágie". Caffé Borbone založil Massimo Renda v Neapole v roku 1997 ako malý rodinný podnik. Kontroluje celý výrobný proces; od výberu surovín až po konečný sortiment výrobkov. Ich káva sa vyrába v najmodernejšej továrni v Neapole.