illy X1 Anniversary E.S.E.

1 hodnotenie
Značka: illy

illy X1 Anniversary kávovar na kapsuly – na kapsuly E.S.E. retro

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vypredané Vypredané Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
- - 24.5.2024 Zvoľte variant
Kód: X1SIL X1RED X1BLK Zvoľte variant
699 € 662,40 € 662,40 € od 662,40 € 582,50 € bez DPH 552 € bez DPH 552 € bez DPH od 552 € bez DPH
illy X1 Anniversary E.S.E.
1 hodnotenie
Značka: illy
5,0 1 hodnotenie

Nový kávovar X1 Anniversary E.S.E. Pod & Ground Coffee Machine bol nádherne navrhnutý s ohľadom na udržateľnosť. Je to najnovšia evolúcia ikonického dizajnu, obohatená o ekologické funkcie vďaka systému úspory energie a starostlivej konštrukcii s použitím kvalitných a odolných materiálov. Kávovar X1 dokáže pripraviť kávu buď z našich kompostovateľných E.S.E. podov, alebo z mletej kávy s ešte menším množstvom odpadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Záruka: 2 roky

 

illy-logo 

Illy je svetovo uznávaná značka, ktorá sa od roku 1933 špecializuje na výrobu a distribúciu kvalitnej kávy a kávovarov. Značku založil Dr. Francesco Illy a vďaka svojmu zápalu pre kávu jeho inovácie prispeli k rozvoju celého kávového priemyslu. 

V ponuke Illy nájdete všetko od zrnkovej a mletej kávy cez kávové kapsuly až po kávovary. Všetky produkty sú výsledkom starostlivého výberu najlepších surovín a presných výrobných procesov. Illy je známa svojou jedinečnou zmesou deviatich druhov arabicy, s bohatou a vyváženou chuťou.

Značka Illy sa zaviazala k udržateľnosti, podporuje spravodlivý obchod a udržateľný poľnohospodársky proces. Nech už preferujete akýkoľvek druh kávy, chuť Illy vám vždy ulahodí.