LaPiccola Sara Classic E.S.E. pod kávovar

Neohodnotené
Značka: Lucaffé

POD kávovar La Piccola SARA Clasic je jednoduchý a pritom skvelý kávovar s bohatým využitím v domácnosti, kanceláriách, ako aj v malých gastro prevádzkach. Je vhodný aj ako doplnkový kávovar pre prevádzky, ktoré chcú rozšíriť ponuku a špeciálne druhy kávy.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Objednané
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Kód: 0397
300 € 250 € bez DPH
LaPiccola Sara Classic E.S.E. pod kávovar
Neohodnotené
Značka: Lucaffé

LaPiccola Sara Classic E.S.E. pod

POD kávovar La Piccola SARA Clasic je jednoduchý a pritom skvelý kávovar s bohatým využitím v domácnosti, kanceláriách, ako aj v malých gastro prevádzkach. Je vhodný aj ako doplnkový kávovar pre prevádzky, ktoré chcú rozšíriť ponuku a špeciálne druhy kávy. Lineárny a minimalistický design osloví každého milovníka vkusu a dobrej kávy. Kávovar funguje na princípe kávových podov (POD-y sú ekologickou formou kapsulovej kávy), ktorých priemer je 44mm.Je vyrobený z nerezu a obsahuje plastovú nádobu s obsahom vody 3 litre.

 

Kávovar je vhodný malej a strednej kancelárie poprípade do domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsulové kávovary
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9 kg
Položka bola vypredaná…

lucaffe-logo

Značka Lucaffé je taliansky producent kávy, ktorý si vyslúžil obľubu kávových gurmánov na celom svete. Táto rodinná firma sa zaoberá výrobou a distribúciou kávy a kávovarov už viac ako 20 rokov. Ich produkty sú vytvorené s dôrazom na detail a s láskou ku káve, čo pocítite v každej šálke.

Lucaffé ponúka širokú škálu kávy od tradičných espresso zmesí až po jedinečné a exkluzívne zmesi i kávové kapsuly kompatibilné s rôznymi kávovarmi. Ich káva je známa svojou bohatou arómou, silnou chuťou a krémovou konzistenciou, ktorá je ideálna na prípravu dokonalého cappuccina alebo latte. 

Lucaffé tiež dbá na etický obchod a trvalú udržateľnosť. Suroviny pre svoje produkty získavajú od malých farmárov, ktorých podporujú spravodlivým ohodnotením. Takže ak hľadáte kávu, ktorá je nezabudnuteľným zážitkom, Lucaffé je tou správnou voľbou.