Zlaté Zrnko – India

Neohodnotené
Značka: Zlaté Zrnko

Káva Zlaté Zrnko – India sa vyznačuje kvalitným plným telom s intenzívnym pocitom v ústach. Náznaky horkej čokolády sa prelínajú s tónmi pražených lieskových orieškov. Predĺžená dochuť pripomína vlašské orechy.

balenie (kg,g)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 438/200 438/500 438/1KG Zvoľte variant
1 € 0,83 € bez DPH
Zlaté Zrnko – India
Neohodnotené
Značka: Zlaté Zrnko

Ocenenia: Víťaz bronzovej medaily na International Taste Awards 2020 v kategórii espresso. Zisk zlatej medaily na International Coffee Tasting v roku 2021.

Pôvod: India je káva s pôvodom, kávovníkové zrno najvyššej kvality z oblasti Bababudan. Kávy s pôvodom Zlaté Zrnko sú vyberané odborníkmi na kvalitu a degustátormi, preto získavame tie najzaujímavejšie kávy z výnimočných kávových krajín a oblastí. Farmári za tak výnimočnú kvalitu dostávajú zaplatené viac ako je bežné prostredníctvom Fairtrade.

Zlaté Zrnko je pražiareň kávy pestrých chutí. Prináša na Slovensko kávové poklady z celého kávového sveta a chce vám ich sprostredkovať. V pražiarni pražía kávu s jediným pôvodom od farmárov ako aj kávové zmesi namiešané podľa chutí zákazníkov. Každý rok nakupuje výnimočnu kávu z čerstvých zberov, niektoré z nich sú hodnotené degustátormi, lebo viedia, že za ne dostali farmári zaplatené viac. Kávové zmesi sú miešané z 6 až 9 káv tak, aby sa v každom období roku dosiahla rovnaká chuť. Na viaceré zmesi máju exkluzivitu a vybrali tie, ktoré sú obľúbené po celom svete, nakoľko aj zákazníci si ich vybrali.