E-shop je v testovacej prevádzke.

Ďakujeme za pochopenie.

Carraro

 carraro-logo

CIT PRE CHUŤ, CIEĽAVEDOMÝ VÝSKUM A ZÁSADOVÉ INOVÁCIE

Každá šálka kávy vás vezme na cestu okolo sveta a hlboko do úchvatnej rozmanitosti prírody, pretože jej chuť sa mení s každým ročným obdobím a od jednej úrody k druhej. Preto cestujeme tisíce kilometrov pri hľadaní najlepších zberov, pretože sa snažíme ponúkať neustále výnimočnú kvalitu. Robíme to každý deň už viac ako 90 rokov.

 

90 rokov v odvetví, 6 000 ton vyrobenej kávy ročne, 20 krajín pôvodu a výrobky predávané v 50 rôznych krajinách: tento malý výber čísel vystihuje bohatstvo vedomostí a skúseností, ktoré hrdo a vytrvalo odovzdávame z generácie na generáciu, aby sme mohli pokračovať v práci v odbore, ktorý milujeme, starostlivo pestovať naše vzácne výtvory a byť hrdí na dobre vykonanú prácu.

 

LEN TIE NAJLEPŠIE PLODINY

Aby ste mohli uvariť skutočne výnimočnú šálku kávy, musíte začať ďaleko a cestovať na plantáže v krajinách, ktoré sú ešte nepoškvrnené. Každý deň skúmame kávové zrná, ktoré sú ešte zelené, pražíme, miešame a ochutnávame kávu, aby sme mohli ponúknuť to najlepšie všetkým, ktorí si ju po nás vychutnajú.

LOVE COFFEE, LOVE NATURE

V našej káve nájdete všetky dobroty prírody. Tvorba jedinečných zmesí znamená ponoriť sa do prírodných prvkov, obsiahnuť podstatu vôní a chutí, dosiahnuť rovnováhu v chuti a poskytnúť každému niečo, čo si môže vychutnať, a pokračovať v neúnavnej snahe o dokonalosť, tak ako to robíme každý deň od roku 1927.

Cena

1925
11925
Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom