Carraro

 carraro-logo

CIT PRE CHUŤ, CIEĽAVEDOMÝ VÝSKUM A ZÁSADOVÉ INOVÁCIE

Každá šálka kávy vás vezme na cestu okolo sveta a hlboko do úchvatnej rozmanitosti prírody, pretože jej chuť sa mení s každým ročným obdobím a od jednej úrody k druhej. Preto cestujeme tisíce kilometrov pri hľadaní najlepších zberov, pretože sa snažíme ponúkať neustále výnimočnú kvalitu. Robíme to každý deň už viac ako 90 rokov.

 

90 rokov v odvetví, 6 000 ton vyrobenej kávy ročne, 20 krajín pôvodu a výrobky predávané v 50 rôznych krajinách: tento malý výber čísel vystihuje bohatstvo vedomostí a skúseností, ktoré hrdo a vytrvalo odovzdávame z generácie na generáciu, aby sme mohli pokračovať v práci v odbore, ktorý milujeme, starostlivo pestovať naše vzácne výtvory a byť hrdí na dobre vykonanú prácu.

 

LEN TIE NAJLEPŠIE PLODINY

Aby ste mohli uvariť skutočne výnimočnú šálku kávy, musíte začať ďaleko a cestovať na plantáže v krajinách, ktoré sú ešte nepoškvrnené. Každý deň skúmame kávové zrná, ktoré sú ešte zelené, pražíme, miešame a ochutnávame kávu, aby sme mohli ponúknuť to najlepšie všetkým, ktorí si ju po nás vychutnajú.

LOVE COFFEE, LOVE NATURE

V našej káve nájdete všetky dobroty prírody. Tvorba jedinečných zmesí znamená ponoriť sa do prírodných prvkov, obsiahnuť podstatu vôní a chutí, dosiahnuť rovnováhu v chuti a poskytnúť každému niečo, čo si môže vychutnať, a pokračovať v neúnavnej snahe o dokonalosť, tak ako to robíme každý deň od roku 1927.

Cena

1930
11930
Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom
carraro globo oro 1kg zrnkova kava 002 CAGLOORO
carraro gran crema 1kg zrnkova kava 002 CAGRCRE
carraro dolci arabica 1kg zrnkova kava 002 CADOLARA
carraro globo verde 1kg zrnkova kava 001 CAVERDE
carraro globo rosso 1kg zrnkova kava 001 CAGLRO
carraro super bar 1kg zrnkova kava 002 CASUPBA
carraro globo arabica 1kg zrnkova kava 002 CAGLOARA

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom