Carraro Crema Espresso 1kg zrnková káva

Neohodnotené
Značka: Carraro

Ideálna kombinácia pre široké spektrum priaznivcov dobrého espressa.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: CACRE
23 € 19,17 € bez DPH
Carraro Crema Espresso 1kg zrnková káva
Neohodnotené
Značka: Carraro

 Špeciálna zmes sladkých zŕn kávy Arabica (80%) zo Strednej Ameriky s najlepšími brazílskymi zrnami Santos a s vysoko hodnotenými indickými a stredoamerickými zrnami kávy Robusta (20%).

 

Obsah kofeínu 1/3 * * *
Praženie Stredná
Aróma 3/5 * * * * *
Telo 3/5 * * * * *
Intenzita 4/5 * * * * *
Sladká 3/5 * * * * *
Kyslosť 1/5 * * * * *
Dochuť 4/5 * * * * *

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zrnková káva
Hmotnosť: 1 kg

 carraro-logo

CIT PRE CHUŤ, CIEĽAVEDOMÝ VÝSKUM A ZÁSADOVÉ INOVÁCIE

Každá šálka kávy vás vezme na cestu okolo sveta a hlboko do úchvatnej rozmanitosti prírody, pretože jej chuť sa mení s každým ročným obdobím a od jednej úrody k druhej. Preto cestujeme tisíce kilometrov pri hľadaní najlepších zberov, pretože sa snažíme ponúkať neustále výnimočnú kvalitu. Robíme to každý deň už viac ako 90 rokov.

 

90 rokov v odvetví, 6 000 ton vyrobenej kávy ročne, 20 krajín pôvodu a výrobky predávané v 50 rôznych krajinách: tento malý výber čísel vystihuje bohatstvo vedomostí a skúseností, ktoré hrdo a vytrvalo odovzdávame z generácie na generáciu, aby sme mohli pokračovať v práci v odbore, ktorý milujeme, starostlivo pestovať naše vzácne výtvory a byť hrdí na dobre vykonanú prácu.

 

LEN TIE NAJLEPŠIE PLODINY

Aby ste mohli uvariť skutočne výnimočnú šálku kávy, musíte začať ďaleko a cestovať na plantáže v krajinách, ktoré sú ešte nepoškvrnené. Každý deň skúmame kávové zrná, ktoré sú ešte zelené, pražíme, miešame a ochutnávame kávu, aby sme mohli ponúknuť to najlepšie všetkým, ktorí si ju po nás vychutnajú.

LOVE COFFEE, LOVE NATURE

V našej káve nájdete všetky dobroty prírody. Tvorba jedinečných zmesí znamená ponoriť sa do prírodných prvkov, obsiahnuť podstatu vôní a chutí, dosiahnuť rovnováhu v chuti a poskytnúť každému niečo, čo si môže vychutnať, a pokračovať v neúnavnej snahe o dokonalosť, tak ako to robíme každý deň od roku 1927.