Molinari coffee

Molinari Coffee je talianska kávová spoločnosť známa svojimi výrobkami vysokého kvality. Spoločnosť bola založená v roku 1804 v meste Modena, Taliansko, rodinnou dynastiou pražiarov kávy. S históriou dlhou viac ako dve storočia sa Molinari Coffee etablovala ako uznávaný a vážený názov v kávovom priemysle.

Molinari Coffee je známa svojím zameraním na tradičné talianske remeslo kávovarenia, pričom dáva dôraz na umeleckú stránku praženia a miešania kávy. Používajú rôzne odrody kávových zŕn z rôznych regiónov sveta, aby vytvorili rad výnimočných a chutných kávových zmesí. Záväzok kvalite spoločnosti sa prejavuje v starostlivom výbere zŕn a prísnejšom procese praženia.

Molinari ponúka široký sortiment kávových výrobkov, vrátane celých zŕn, mletej kávy a kávových kapsúl. Vyrábajú aj špeciálne kávové zmesi, ktoré uspokoja rôzne chute, od bohatých a silných espressa po jemné, vyvážené voľby.

Molinari Coffee má odkaz a odbornosť, ktorá z nej robí dôveryhodnú značku medzi nadšencami kávy a profesionálnymi baristami. Ich káva sa teší obľube v kaviarňach, reštauráciách a domácnostiach po celom svete a naďalej udržiava tradíciu poskytovania vynikajúcej talianskej kávy zákazníkom na celom svete.

 

 

 

Cena

01
101
Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom
molinari caffe oro ese pod
od 0,29 €
6013
molinari caffe oro ese pod
od 0,29 €
6006
molinari caffe india ese pod
od 0,36 €
70781
Caffe Molinari Kenya ESE Coffee Pod
od 0,36 €
70751
molinari caffe quatemala ese pod 70761

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom