E-shop je v testovacej prevádzke.

Ďakujeme za pochopenie.

Cagliari SuperOro E.S.E.pod 1ks

Neohodnotené
Značka: Cagliari Caffe

Sladká chuť a intenzívna aróma.

Dostupnosť Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kód: 04HCH
0,40 € 0,33 € bez DPH
Cagliari SuperOro E.S.E.pod 1ks
Neohodnotené
Značka: Cagliari Caffe

Zmes prevažne káv Arabica zo Strednej a Južnej Ameriky, príjemne sladká a aromatická, káva s jemnou, obklopujúcou chuťou, ktorá odhaľuje intenzívne tóny lieskových orieškov, karamelu a opečeného chleba.

Možno si myslíte, že Caffè Cagliari je sardínska káva, namiesto toho je to značka kávy, ktorá sa zrodila v Modene v roku 1895 v rodine Ambrogia Cagliariho, ale prvá kaviareň bola otvorená až v roku 1909.

Členovia rodiny, ktorých už štyri generácie spája rovnaká vášeň pre kávu, si naďalej odovzdávajú tajomstvá a recepty, ktoré dávajú život tomuto lahodnému hustému a krémovému nápoju.

Od svojho zrodu až po rok 2009, 100. výročie založenia, je káva známa a cenená na celom svete vďaka prísnym kontrolám, ktoré sa vykonávajú v každej fáze spracovania, od výberu najlepších kávových zmesí až po praženie, mletie, miešanie a balenie, a vďaka ktorým si tento výrobok obľúbil každý.

Pri príležitosti stého výročia otvorí spoločnosť z Cagliari múzeum na počesť kávových automatov, v ktorom bude možné obdivovať viac ako 120 typov strojov.