Zlaté Zrnko - Kuba

Neohodnotené
Značka: Zlaté Zrnko

Káva Zlaté Zrnko – Kuba – výrazné telo tejto kávy ponúka znateľnú chuť kakaa a tabaku s náznakmi lieskových orechov v dlhej dochuti. Výnimočná chuť spomedzi všetkých káv, charakteristická iba pre Kubu.

balenie (kg,g)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 435/200 435/500 435/1KG Zvoľte variant
1 € 0,83 € bez DPH
Zlaté Zrnko - Kuba
Neohodnotené
Značka: Zlaté Zrnko

Ocenenia: Víťaz 2 hviezd na Great Taste Awards 2019 v kategórii espresso. Víťaz striebornej medaily na International Taste Awards 2020 v kategórii espresso.

Pôvod: Kuba je káva s pôvodom, pochádza z juhovýchodnej časti ostrova, z horského pásma Sierra Maestra. Kávy s pôvodom Zlaté Zrnko sú vyberané odborníkmi na kvalitu a degustátormi, preto získavame tie najzaujímavejšie kávy z výnimočných kávových krajín a oblastí. Farmári za tak výnimočnú kvalitu dostávajú zaplatené viac ako je bežné prostredníctvom Fairtrade.

Použitie: espresso

Mletie: jemné / veľmi tvrdé zrno

Naša skúsenosť: Káva Zlaté Zrnko – Kuba je obľúbená nielen u mužov pre svoju horkastú tabakovú dochuť, ale aj u všetkých, ktorí ocenia horkastú kávu, ktorá sa vyníma spomedzi ostatných.

Zlaté Zrnko je pražiareň kávy pestrých chutí. Prináša na Slovensko kávové poklady z celého kávového sveta a chce vám ich sprostredkovať. V pražiarni pražía kávu s jediným pôvodom od farmárov ako aj kávové zmesi namiešané podľa chutí zákazníkov. Každý rok nakupuje výnimočnu kávu z čerstvých zberov, niektoré z nich sú hodnotené degustátormi, lebo viedia, že za ne dostali farmári zaplatené viac. Kávové zmesi sú miešané z 6 až 9 káv tak, aby sa v každom období roku dosiahla rovnaká chuť. Na viaceré zmesi máju exkluzivitu a vybrali tie, ktoré sú obľúbené po celom svete, nakoľko aj zákazníci si ich vybrali.