Torveca BLEND E.S.E pod 1ks

Neohodnotené
Značka: torveca caffe

Táto zmes 7 káv Arabica a Robusta ponúka výnimočnú rovnováhu a zavedie Vás do talianskej kaviarne.

Dostupnosť Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: TORBLEND
0,24 € 0,20 € bez DPH
Torveca BLEND E.S.E pod 1ks
Neohodnotené
Značka: torveca caffe
torveca ese pod 001
Novinka

Kávové kapsuly ESE 44 mm od spoločnosti Torveca, ktoré obsahujú 7 gramov kávy, sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí si radi vychutnávajú vysokokvalitnú kávu, ale chcú si ju pohodlne a jednoducho pripraviť doma alebo v kancelárii. Kávová zmes je zložená prevažne zo zŕn Arabica, ktoré sú známe svojou jemnou arómou a sladkosťou, zatiaľ čo podiel Robusty dodáva káve intenzívnu, plnú chuť.

 

Torveca je remeselná pražiareň s viac ako 90-ročnými skúsenosťami s pražením kávy. Tradičné metódy, ktoré sa používajú dodnes, zaručujú vyváženú a harmonickú chuť. Okrem toho sa spoločnosť Torveca zaviazala, že na výrobu kávových luskov bude používať len vysokokvalitné kávové zrná z rôznych oblastí sveta vrátane Brazílie, Kolumbie, Hondurasu, Konga a Indonézie, aby vytvorila jedinečnú zmes.

 

150 ESE 44 mm strukov, jednotlivo balených v ochrannej atmosfére, vám umožní mať k dispozícii zásobu vysokokvalitnej kávy na dlhé obdobie. Navyše vďaka kompatibilite s kávovarmi vybavenými systémom ESE je príprava kávy ešte jednoduchšia a rýchlejšia.

 

A napokon, vďaka množstevným zľavám sú 44 mm ESE kapsule Torveca cenovo dostupnou a pohodlnou voľbou pre tých, ktorí si chcú vychutnať kvalitnú kávu za výhodnú cenu. Ak to zhrnieme, 44 mm kapsule Torveca ESE ponúkajú vysokokvalitný zážitok z kávy s intenzívnou chuťou a vyváženou arómou, ideálny pre všetkých milovníkov kávy.