Borbone ROSSA E.S.E.pod

Neohodnotené
Značka: Borbone

Borbone RED temperamentné a jedinečné. Silné espresso, ktoré vám dodá energiu - nebojte sa, budete ho milovať! 5% Arabica + 95% Robusta

balenie (ks)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vypredané Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
- 19.6.2024 19.6.2024 - - Zvoľte variant
Kód: BORRED BORRED-30P BORRED-50P BORRED-100P BORRED-150P Zvoľte variant
0,26 € 7,92 € 13,20 € 26,40 € 19,20 € od 0,26 € 0,22 € bez DPH 6,60 € bez DPH 11 € bez DPH 22 € bez DPH 16 € bez DPH od 0,22 € bez DPH
Borbone ROSSA E.S.E.pod
Neohodnotené
Značka: Borbone

Zrodila sa pre tých, ktorí milujú kávu, ktorá dodáva energiu a má silnú a intenzívnu chuť. Dokonalá zmes, tých najlepších druhov kávy. Aj napriek svojej sile, takmer neobsahuje kyseliny a horké látky. Môžete sa tešiť na úžasnú hustú penu, ktorá ma pevnú konzistenciu. Skvelo sa hodí na Cappuccino alebo Latte Macchiato. 

Obal, v ktorom je každý E.S.E. pod zabalený, zaručuje jej plnú arómu a chuť. Navyše je vyrobený z rozložiteľného filtrovacieho papiera, a preto je ideálny aj pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí. Je dokonale dávkovaná, aby ste z nej pri pití, mali čo najväčší pôžitok.

Káva je v Taliansku starobylou tradíciou. V Neapole je káva dôležitým každodenným rituálom a súčasťou neapolskej kultúry. Neapol bol prvým mestom v Taliansku, druhým mestom v Európe a piatym na svete, ktoré dovážalo kávu. Špeciálny spôsob praženia kávových zŕn v Neapole dodáva káve výraznejšiu chuť a je stále typický pre juhotaliansku kávu. Cieľom spoločnosti Borbone je nadviazať na tradíciu pravého neapolského espressa a premeniť kávu na magický zážitok pre milovníkov kávy, ľudí a životné prostredie. Borbone opisuje pitie kávy ako nič menšie než "kúsok každodennej mágie". Caffé Borbone založil Massimo Renda v Neapole v roku 1997 ako malý rodinný podnik. Kontroluje celý výrobný proces; od výberu surovín až po konečný sortiment výrobkov. Ich káva sa vyrába v najmodernejšej továrni v Neapole.