Borbone DEK Bezkofeinová E.S.E. pod

1 hodnotenie
Značka: Borbone

Lahodnú, krémovú chuť, výraznú arómu a perfektnú crému, si teraz môžete vychutnať aj bez kofeínu.

balenie (ks)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vypredané Skladom (2 ks) Skladom (1 ks) Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
- 19.6.2024 19.6.2024 - - Zvoľte variant
Kód: BORDEK BORDEK-30P BORDEK-50P BORDEK-100P BORDEK-150P Zvoľte variant
0,36 € 10,80 € 18 € 36 € 54 € od 0,36 € 0,30 € bez DPH 9 € bez DPH 15 € bez DPH 30 € bez DPH 45 € bez DPH od 0,30 € bez DPH
Borbone DEK Bezkofeinová E.S.E. pod
1 hodnotenie
Značka: Borbone
5,0 1 hodnotenie

Chcete si vychutnať skvelú kávu ale bez kofeínu?

Borbone DEK espresso je tradičné neapolské espresso, pre skutočných fajnšmekrov. Klasická a nenapodobiteľná chuť. Perfektná zmes pre tých čo pijú espresso bez kofeínu. Vďaka Caffeitaliano, si môžete kľudne vychutnať stále ďalšiu a ďalšiu kávu.

Obal, v ktorom je každý E.S.E. pod zabalený, zaručuje jej plnú arómu a chuť. Navyše je vyrobený z rozložiteľného filtrovacieho papiera, a preto je ideálny aj pre tých, ktorým záleží na životnom prostredí.

Káva je v Taliansku starobylou tradíciou. V Neapole je káva dôležitým každodenným rituálom a súčasťou neapolskej kultúry. Neapol bol prvým mestom v Taliansku, druhým mestom v Európe a piatym na svete, ktoré dovážalo kávu. Špeciálny spôsob praženia kávových zŕn v Neapole dodáva káve výraznejšiu chuť a je stále typický pre juhotaliansku kávu. Cieľom spoločnosti Borbone je nadviazať na tradíciu pravého neapolského espressa a premeniť kávu na magický zážitok pre milovníkov kávy, ľudí a životné prostredie. Borbone opisuje pitie kávy ako nič menšie než "kúsok každodennej mágie". Caffé Borbone založil Massimo Renda v Neapole v roku 1997 ako malý rodinný podnik. Kontroluje celý výrobný proces; od výberu surovín až po konečný sortiment výrobkov. Ich káva sa vyrába v najmodernejšej továrni v Neapole.